Virály

4. května 2022 11:37

redakce Prima Lajk

Žena, která nesnáší sex, si bere za muže závisláka na pornu. Může tenhle vztah vůbec fungovat?

Představujeme vám zřejmě nejvíc nepravděpodobný pár na světě.

Alice nesnáší sex a sama se identifikuje jako asexuálka, Harvey je naopak sexem posedlý, alespoň tím na obrazovce. Přesto se z nějakého podivného a vesmírného důvodu dali dohromady a tvoří šťastný pár už pátým rokem. „Jsem heteroromantická asexuálka. Necítím žádnou sexuální přitažlivost ani touhu,“ popsala svůj pohled Alice Daily Mail s tím, že sex ke svému životu nepotřebuje.

Z nějakého divného pohledu se k sobě ale vlastně dvojice hodí dokonale. Harvey totiž dvacet hodin denně tráví tím, že chodí do posilovny, jí a masturbuje, tudíž tolik nevybité sexuální energie v sobě ani nemá. A ačkoli Alice ke svému životu postelové hrátky nepotřebuje, kvůli milovanému partnerovi se občas přemůže. „Máme sex, i když ne možná tolik, jako ostatní. Když to děláme, tak požitek předstírám a Harvey to ví,“ řekla prostě asexuálka.

Pár se seznámil na kamarádově večírku, kde mezi nimi okamžitě přeskočila jiskra. Jakmile však Alice přiznala, jak to má se sexem, Harveyho to pochopitelně zděsilo. Romantické pouto ale bylo až tak silné, že překonalo i tuto malou překážku. Jak se zdá, láska opravdu hory přenáší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také