Virály

14. března 2023 21:20

redakce Prima Lajk

Žena lidem uklízí úplně nahá. Setkala se už někdy s obtěžováním?

Tato žena má poněkud neobvyklou práci. Uklízí domovy ostatních lidí a je při tom zcela nahá.

Dvaatřicetiletá Lottie Rae začala se svým byznysem v roce 2017, protože si potřebovala vydělat nějaké peníze navíc. Nakonec se jí její podnikání hezky rozjelo a teď vydělává desítky tisíc ročně. Za hodinu si účtuje v přepočtu necelých 1 400 korun.

Během uklízení se samozřejmě setkala s mnoha lidmi. Většinou se ale prý jednalo o normální klienty, i když pár podivínů zažila také. „Pár úchylů už jsem za tu dobu potkala. Většinou to jsou muži, kteří čekají, že dostanou kromě uklízení ještě něco jiného. Tvrdí, že ostatní uklízečky byly striptérky nebo je masírovaly. Já jsem ale pouze uklízečka,“ upřesnila Lottie.

Přemýšlela, jak si vydělat více peněz a tahle práce ji nakonec oslovila i díky tomu, že podle svých slov ráda chodí nahá a poznává nové lidi. A že jich za tu dobu poznala spousty. „Jednou pustil jeden chlápek do televize porno, takže jsem mu musela říct, aby to vypnul. Mám jeden poznatek, a to sice, že lidé, kteří jsou něčím divní, mají většinou dokonale čisté domy,“ myslí si Lottie.

„Pracovala jsem také šest let pro jednoho nudistu. Kdykoliv jsem vešla dovnitř, už byl nahý. Dali jsme si spolu kávu, já jsem si pohrála s jeho psem a pak jsem šla pracovat,“ popsala uklízečka své zkušenosti z práce. Její rodina i přítel o její práci vědí a respektují to. „Vím, že mnoho partnerů mých kamarádek by s tím ale v pohodě nebylo,“ dodala na závěr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také