Virály

9. října 2019 15:35

sarka.turcekova@gmail.com

Žena málem oslepla poté, co si nechala zvětšit rty výplní. Co se nepovedlo?

Výplně rtů každý podstupuje proto, aby jeho rty byly plnější a víc sexy. Málokdo už si ale uvědomuje rizika, která mu reálně hrozí.

Neuvědomila si je plně ani žena z Austrálie, která skončila po výplni rtů napůl slepá. Mezi velká rizika výplní – ať už se dávají kamkoliv – totiž patří to, že se lékař netrefí na správné místo. Může pak trefit nějakou žilku či vlásečnici, přičemž výplňový materiál ji ucpe. A díky tomu krev nemá přístup do některých míst na těle. Rizikový je v tomto zejména obličej, kdy může přestat krev proudit do očí. Pak hrozí oslepnutí.

Mikayla si nechala výplně vstříknout do rtů poté, co to udělalo několik jejích kamarádek. Jenže procedura, která se odehrála v Laser Clinics Australia Outlet, se nevydařila. A výplň putovala právě do vlásečnic. Na rtech se jí pak udělaly puchýře, které praskly, a ona začala polykat výplň a omdlela. Lékaři jí podali antibiotika na zmírnění infekce, jenže byla alergická na lék, který jí dali. Kvůli tomu si musela vzít na dva týdny volno z práce, z které jí kvůli tomu nakonec vyhodili.

I přesto měla dívka opravdu štěstí. Kdyby se výplň dostala vlásečnicemi nahoru do obličeje, mohla okamžitě oslepnout, jak už bylo řečeno. Klinika vydala prohlášení, kde popřela jakékoliv provinění. Neexistují prý důkazy o tom, že jejich zákrok způsobil infekci. Skvělý přístup!


Přečtěte si také