návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Žena obvinila svého muže z toho, že ji zabil. Byla přitom pořád živá. Co jí teď hrozí?

Co je to vlastně smrt?
Vydáno: 03.07.2019
Žena tvrdila, že ji muž zastřelil 1
Autor: istock.com Žena tvrdila, že ji muž zastřelil 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

44letou Rebbeccu Spring Nielson z USA nedávno policisté zatkli a obvinili z podání falešné stížnosti vůči svému manželovi. Co se onou stížností myslí? Ale jenom to, že volala na policii, aby svého muže obvinila z vlastní vraždy. Zřejmě jí nedošlo, že aby ji mohl manžel zabít, musela být… no… mrtvá.

Žena podle všeho volala na linku 911, aby oznámila, že něčí muž zastřelil svoji ženu. Strážníci tohle pochopitelně brali vážně, jejich dům byl tak do pár minut obklíčen a žena i muž se museli vzdát. Tehdy všem došlo, jak to doopravdy je. Naštvaná manželka volala na policii, protože se před několika hodinami se svým mužem pohádala kvůli tomu, že psal cizí ženě. Následně mu rozbila počítač a ukradla telefon. Vše prý spáchala proto, aby zjistila, jak se druhá žena zachová, a jestli případně jejímu muži bude chtít pomoct celý zločin zakrýt. Nyní ji za tuhle žárlivou a hloupou scénu čeká přísný trest.

Článek je zařazen v: vražda , Žeňa , obvinění , muž , manželství , hádka , policie