Virály

31. prosince 2019 17:37

sarka.turcekova@gmail.com

Žena ochrnula na polovinu tváře kvůli stresu! Může se to stát i vám?

Tahle žena se jednou ráno probudila a měla napůl ochrnutou tvář. Lékaři jí řekli, že se jí to stalo kvůli stresu a že se s tím už nedá nic dělat.

Odbornice na výživu, 29letá Danielle, začala cítit příznaky podobné chladu, byla hodně unavená a letargická, ovšem neměla horečku nebo zimnici či kašel. Jazyk začala mít necitlivý a čelist ji začala hodně bolet, jako kdyby ji někdo praštil. Následujícího rána se pak probudila a zjistila, že má celou pravou stranu obličeje ochrnutou. Rodiče ji odvezli na pohotovost a lékař jí diagnostikoval Bellinu obrnu. Předepsal jí perorální steroid a antivirotika. Dle doktora to však má ženu ze stresu a prý není nic, co by s tím mohla udělat.

Žena i přesto vyzkoušela různé alternativní možnosti léčby, ale nic nepomohlo. Dokonce se jí začali vyhýbat cizí lidé. Našla spojení s ostatními až na Instagramu s lidmi, kteří si prošli podobnou zkušeností. Teď s více jak 12 tisíci sledujícími sdílí svoji osobní cestu, kdy se snaží zvyšovat povědomí o Bellině obrně. Divné ale je, že se v té době, kdy se jí to stalo, necítila nějak víc vystresovaná. No, uff.

Sdílejte článek

Přečtěte si také