Žena odmítla svému partnerovi prozradit pohlaví miminka. Neuvěříte, za co se mu chtěla pomstít

Nastávající maminka se rozhodla partnerovi pořádně zavařit.

Těhotná žena se o celou situaci podělila na Redditu. Svou přesnou identitu neodhalila, ale ostatním uživatelům prozradila svou kuriózní pomstu. Její partner se totiž vykašlal na společný ultrazvuk a místo toho, aby na něj svou partnerku doprovodil, se rozhodl jít na hranolky spolu se svým kamarádem.

Vytočená žena pak vymyslela způsob, jakým se svému lehkovážnému partnerovi pomstít. Budoucímu tatínkovi odmítla prozradit pohlaví jejich miminka. „Byla jsem hodně naštvaná, ale snažila jsem si z toho nedělat velkou hlavu. Místo něj se mnou šla maminka,“ popsala žena.

„Psal mi textovky a ptal se, jestli to bude holčička nebo chlapeček, ale já jsem mu to neřekla. Volal mi, ale pokaždé jsem mu to típla,“ pokračovala v popisu události. „Když přišel domů, byl naštvaný a říkal, že je otec a má právo vědět pohlaví svého dítěte.“

Žena přesto odmítla, načež si od partnera vyslechla, že se chová dětinsky a bláznivě, protože na ultrazvuku nebyla sama, ale s matkou. Později žena ještě doplnila, že celá rodina jejího partnera na ni tlačí, aby mu to řekla a přestala trucovat. Většina lidí v komentářích se postavila na stranu ženy. A co vy, jak celou situaci hodnotíte?


Přečtěte si také