Virály

26. ledna 2021 18:45

sarka.turcekova@gmail.com

Žena odradila svého stalkera radou, kterou si přečetla na internetu! Co je nejlepší udělat?

Když si mladá žena uvědomila, že ji pronásleduje nějaký muž, tak si vzpomněla na chytrou radu, kterou četla na internetu. Možná jí zachránila život. Zkuste si přečíst několik tipů, které i vám mohou pomoci v nebezpečných situacích.

Stalkeři si velmi často na veřejnosti vyhlédnou ženu, která je osamocená, protože je to pro ně často nejlepší kořist. Naštěstí mnoho odvážných žen sdílí své bezpečnostní strategie, aby pomohly dalším ženám, kdyby se dostaly do problému. Jedna žena se svěřila s tím, že zkusila využít zkušenost někoho jiného, když si uvědomila, že ji pronásleduje neznámý muž. V té době dokončovala nakupování v obchodě se svým manželem, ale před odjezdem potřebovala jít na toaletu. Její manžel na ni čekal v autě. Když však vstoupila na toalety, všimla si uvnitř muže, který se otočil směrem k ní.

Najednou si vzpomněla na příspěvek o pronásledované ženě, který si nedávno přečetla na Redditu: Nejlepší komentující řekl, aby nikdy ženy nevstupovaly na veřejné toalety, pokud by byly pronásledované. Okamžitě opustila toaletu a vstoupila do hlavní nákupní oblasti, ale muž zůstal blízko ní. Pak si žena zapamatovala další komentář, který říkal: "Pokud si myslíte, že vás někdo sleduje, klidně se otočte a jděte do obchodu, o který by podezřelá osoba zřejmě neměla zájem." Instinkt jí radil, aby vstoupila do obchodu s panenkami. Muž ji znovu sledoval a stále se díval jejím směrem. V tomto bodě se její strach stal skutečným.

Vyběhla ven s mužem, který odpovídal jejímu tempu a udržoval si blízký odstup. Žena popadla telefon, zavolala manželovi a hlasitě řekla: "Sleduje mě muž za mnou." Manžel jí přiběhl na pomoc a muž, který ji sledoval, okamžitě zmizel. Nebezpečí pominulo. Přečtěte si některé další užitečné rady, které sdíleli uživatelé na Redditu.


Přečtěte si také