Virály

7. února 2022 10:10

redakce Prima Lajk

Žena po 30 letech zjistila, že není dcerou svého otce. Její rodiče přitom podstoupili umělé oplodnění

Šokovaná žena nemohla uvěřit vlastním očím, když podstoupila DNA testy. Zjistila totiž, že muž, který ji celý život vychovával a považovala ho za svého otce, jím biologicky není.

Když v roce 1991 Jeanine a John „Mike“ Harveyovi chtěli založit rodinu, zjistili, že to nebude tak jednoduché. Vyhledali proto pomoc v nemocnici Akron City Hospital v Clevelandu v naději, že jim pomohou. A skutečně poté, co podstoupili metodu umělého oplodnění IUI, se jim zadařilo a o rok později přivítali na svět holčičku Jessicu.

Když však nyní už dospělé Jessice dali rodiče k Vánocům dárek v podobě DNA testů, rozhodně nečekali, co výsledky odhalí. Po třech desetiletích totiž rodina zjistila, že Mike není ve skutečnosti Jessičin biologický otec. Ukázalo se, že skutečným otcem je muž, který v té době se svou ženu také podstupoval léčbu neplodnosti a spermie se záhadným způsobem „pomíchaly“.

Navzdory neskutečnému šoku a traumatu, které kvůli nečekanému odhalení rodina zažila, Jeanine říká, že se nic nezměnilo na tom, co k sobě rodina navzájem cítí. „Mike je můj manžel. Jessica je naše dcera. Na světě neexistuje žádný DNA test, který by na tom mohl něco změnit,“ nechala se slyšet Jeanine Harveyová.


Přečtěte si také