Virály

12. února 2021 05:08

sarka.turcekova@gmail.com

Žena po plastické operaci zjistila, že jí místo hezkých prsou udělali gigantický zadek! Jak se to stalo?

Žena byla zděšená, když se probudila po operaci a zjistila, že namísto krásných nových prsou má děsivý zadek.

Když se 45letá Lyubov Laufer probudila po plastické operaci, zjistila ke svému zděšení, že jí plastický chirurg vložil do jejích hýždí 2 litry tuku. To jí udělalo zadek podobný jako má Kim Kardashian, i když o to nepožádala. Lyubov už dřív podstoupila různé drobné úpravy, aby si udržela mladistvý vzhled. Chtěla tedy další zákrok, kterým měla být nová ňadra. Rozhodla se to vyřešit tak, že jí měl být odebrán přebytečný tuk z břicha a boků, a ten si chtěla nechat vložit do hrudníku. Chtěla také malé množství tuku do zadní části, ale určitě nebyla připravená na to, s čím se probudila. Musela využít nového chirurga, bylo jí však řečeno, že procedura bude v pořádku.

Proto s operací souhlasila a těšila se na nová prsa. Mluvila i s doktorem o svých problematických částech těla. Když se vzbudila, cítila ohromnou bolest. Byla na jednotce intenzivní péče pod kyslíkovou maskou. Doktor se ani neobtěžoval přijít a pacientku zkontrolovat, přičemž byla následujícího rána propuštěná. Její kůže je na celém jejím těle prohnutá a klinika od té doby popírá, že by něco udělali špatně. Navíc ještě hrozí tím, že ženu zažalují, pokud si na odvedenou práci bude stěžovat. Žena teď musí vyměnit celý svůj šatník kvůli tomu, že její postava vypadá úplně jinak, než předpokládala. Zahájila také svůj vlastní spor a chce zpět peníze za operaci, o kterou nepožádala.

Řekla, že již byla v kontaktu s místním chirurgem, který se pokusí provést nějaké nápravy jejího těla. Ten jí řekl, že všechny práce prováděné chirurgem musí být předem dohodnuté a že by se nemělo nic dělat bez jejího povolení. Bude teď potřebovat nejméně dvě operace, nemá však záruku, že se povedou přesně podle jejích představ...


Přečtěte si také