Virály

8. července 2022 12:57

redakce Prima Lajk

Žena podrobila zázračný lék proti kocovině zátěžovému testu! Dokázala pilulka obstát?

Lživý marketing, nebo revoluční lék na kocovinu? Žena vyzkoušela, zda zázračné pilulky skutečně fungují.

Známe to všichni… pro propařené noci nastane většinou ráno tvrdé probuzení v podobě hnusné kocoviny. Jasně, nejlepším lékem proti tomu by bylo vůbec nepít, ale řekněme si to narovinu – ne vždy se to povede. Proto se moudří vědci rozhodli lidstvu pomoci a vymysleli zázračný lék na kocovinu, který by měl účinně odbourávat alkohol, a snížit tak příznaky nepříjemné opice.

Jedna žena se proto rozhodla tento revoluční doplněk stravy podrobit zátěžovému testu v podobě několika panáků vodky a míchaných drinků. Po propité noci si poté dopřála osm hodiny nepřetržitého spánku a ráno se probudila plně připravená litovat všech rozhodnutí z předchozí noci. K jejímu překvapení se však tento pocit prý vůbec nedostavil.

„Kromě bolesti hlavy, která zmizela dost rychle, jsem se cítila až překvapivě dobře,“ zhodnotila žena s tím, že to však trvalo do chvíle, než se rozhodla navštívit posilovnu. Falešný pocit bezpečí, který ji přípravek proti kocovině měl dát, údajně vyprchal s prvním očním kontaktem na posilovací stroj. Takže i když to zprvu vypadalo, že lék je opravdu revoluční, kocovině se žena ani přesto nevyhnula.

Sdílejte článek
Štítky kocovina alkohol zátěžový test

Přečtěte si také