Virály

17. prosince 2018 17:25

redakce Prima Lajk

Žena přikázala synovi, aby upálil tělo mrtvého dědečka na zahradě. Co ji k ohavnému činu vedlo?

Tohle by Helen určitě nečekala. Jejího otce Kennetha, který v 80 letech zemřel, nechala sestra upálit na zahradě jako by nic.

Když Kenneth (80) zemřel, tak jeho dcera Sally (57) zavolala na pomoc svého syna. Ale místo toho, aby zavolali sanitku a pohřební službu, řekla synovi, aby dědečka upálil vzadu na zahradě. Tělo pak společně zakopali. Když se začala její sestra Helen (53) zajímat, kde je tělo jejich otce ukryté, prozradila jí, že na zahradě. Ale po dlouhých 9 měsíců neřekla, kde.

Od té doby s ní už Helen nepromluvila a jejich spor se dostal až k soudu. Tam Sally řekla, že otce nechala spálit na zahradě, protože se necítila na to, aby se postavila tváří v tvář dalšímu pohřbu poté, co už rok předtím zemřela jejich matka Margaret. Ale hrob měl být prý jenom dočasný. Když konečně souhlasila s exhumací, odmítla, aby byl otec vykopán. Dodala, že její syn tělo otce vykopal, aby mohlo být znova spáleno před zrakem jeho ženy.

Sally sice u soudu řekla, že tělo otce před sestrou neukrývala a že by jí kdykoliv ukázala, kde leží, to se ale zdá jako poněkud pochybná verze. Soud nakonec rozhodl, že ani jedna ze sester by neměla být vykonavatelem otcovy vůle a nařídil Sally, aby zaplatila Helen víc než 35 tisíc liber.

Sdílejte článek

Přečtěte si také