Virály

31. října 2022 09:22

redakce Prima Lajk

Žena prozradila, jak se z chození na záchod může stát byznys! Vážně se tím dají ročně vydělat miliony korun?

Influencerka odhalila jednoduchý způsob, jak si přivydělat.

Zatímco většina z nás považuje lidské výkaly a chození na záchod za něco nutného nebo nechutného, pro jiné je to skvělý způsob, jak si jednoduše a dost slušně přivydělat. Alespoň tak to ve videu vysvětlila tiktokerka jménem Isafidelino, která zveřejnila „life hack“, jak proměnit exkrementy za peníze.

@isafidelino

Get paid for something you do daily 🤔 #sidehustle #sidehustleideas #sidehustlesecrets #makemoney #weirdsidehustle #getpaidto #getpaidonline #stooldonation

♬ original sound - ojccccc

„Chcete si vydělat $$$ darováním svého hovínka? Jděte na tuhle stránku a můžete si přijít až na 180 tisíc dolarů ročně (v přepočtu téměř 4,5 milionů korun),“ napsala mladá žena ve videu s odkazem na webové stránky organizace HumanMicrobes. Musíme uznat, že i když jde o dost velký bizár, jako přivýdělek je to slušné.

Jak už to ale chodí, není to tak jednoduché. Abyste totiž dosáhli na tak vysokou částku, musíte být takzvaným superdárcem – tedy člověkem, jehož stolice obsahuje ideální kombinaci bakterií, které pomáhají s léčbou střevních zdravotních problémů. Právě na léčení poškozené střevní mikroflóry se totiž organizace hledající vhodné dárce výkalů specializuje. „Hledáme 0,1 procenta lidí se zdravými, nenarušenými a nemocemi odolnými mikrobiomy,“ stojí na jejich webové stránce.

Sdílejte článek
Štítky peníze záchod byznys brigáda tiktokerka

Přečtěte si také