Virály

29. dubna 2019 12:03

redakce Prima Lajk

Žena rozjela webovky, kde mohou ženy získávat peníze na plastiku. Vážně jim někdo operace zaplatí?

Maminka od čtyř dětí se rozhodla, že rozjede svůj vlastní byznys v oblasti plastiky. Doteď neexistoval web, kde by mohly ženy požádat o příspěvek na jejich plastiku. Teď už mohou.

Žena se rozhodla vytvořit webové stránky boobjobs4moms.com, kde funguje takzvaný crowdfunding, to znamená, že se tam budou moci registrovat ty ženy, které by rády plastiku, ale nemají na ni dost peněz. Sama Allegra Cole je maminkou čtyř dětí a se svým poprsím nebyla spokojena. Proto chce ženám pomoci dosáhnout jejich cílů. Princip spočívá v tom, že si každá žena udělá registraci jako modelka, napíše do profilu svá přání, kolik by plastika stála a pak přijdou její fanoušci. Každý fanoušek pak přispěje malou částku.

Co z toho pak takový fanoušek bude mít?! Každý, kdo přispěje na přání modelky, v tomto případě například maminky, která by si přála obnovit její prsa, může zakoupit nějaký set obrázků nebo jiného obsahu. Tak podpoří vysněnou plastickou operaci dané ženy. Zakladatelka tvrdí, že plastickou operaci si přeje plno žen, jsou ale smutné, když zjistí, kolik peněz taková operace stojí. Podle ní tady přesně taková možnost chyběla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také