Virály

19. července 2021 15:24

redakce Prima Lajk

Žena s dcerou se vybourala při rychlosti 190 km/h. Chtěla vyzkoušet, zda bude řídit Bůh

Lidé jsou schopni ve jménu víry spáchat neuvěřitelné věci… Tento příběh se rozhodně řadí mezi ty nejšílenější. Jak může být někdo schopen riskovat nejen svůj vlastní život, ale i život svého dítěte jen proto, aby si potvrdil existenci Boha?

Matka společně s jedenáctiletou dcerou jako zázrakem přežily děsivou autonehodu, kterou řidička zavinila jen proto, že se chtěla propojit s nebem. Jednatřicetiletá žena policistům vypověděla, že se jednalo o test její víry. Sešlápla plyn a v rychlosti 190 km/h řekla Bohu, aby převzal její vůz. Celý incident se odehrál v americkém městě Ohio. Místní zpravodajská stanice Fox 8 informovala o tom, že se žena na křižovatce srazila s protijedoucím vozidlem. Kvůli srážce se její vůz odmrštil do sloupu elektrického vedení a nedalekého domu.

Jako zázrakem se nikomu nic nestalo. Poté, co na místo dorazila přivolaná záchranná služba, převezli matku společně s dcerou do nemocnice, protože si dívka stěžovala na bolest hlavy. Žena nebyla pod vlivem žádných omamných látek. Přesto všechno, co se stalo, po nehodě prohlásila, že udělala správnou věc… Nyní čelí obvinění z trestného činu ublížení na zdraví, ohrožení dítěte a má zákaz řízení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také