Virály

5. ledna 2021 08:41

sarka.turcekova@gmail.com

Žena sdílela dojemnou fotku s maminkou 24 hodin před její smrtí! Tenhle pohled vás rozpláče

Žena sdílela poslední fotku se svou matkou z nemocnice. Bojovala tam s koronavirem. Fotografie byla pořízená jen 24 hodin před její smrtí. Chce tak varovat před nebezpečím viru.

49letá Anabel Sharma sdílela fotografii sebe a své matky Marie Rico, které bylo 76 let. Na fotce leží ženy obě dvě na postelích vedle sebe a drží se za ruce. Žena sdílela příspěvek na sociálních sítích, protože se stále ještě najdou lidé, kteří berou koronavirus na lehkou váhu. V říjnu byla jak její maminka, tak i ona přijaty do nemocnice. Anabel věří, že se nakazili spolu s celou rodinou poté, co její dvanáctiletý syn Isaac onemocněl v září po návratu do školy. Rychlost, kterou se pak zbytek rodiny nakazil, byla prý děsivá. Žena na sociálních sítích lidech vzkázala, že jestli přemýšlí o porušení pravidel kvůli koronaviru, mohli by se vžít do jejích bot a přemýšlet o tom, jaké by bylo sledovat svou matku umírat.

Anabel ve skupině Facebooku napsala: "Nikdo by nemusel projít tím, čím my. Ale v době, kdy jsme s maminkou byly převezeny do nemocnice, obě jsme potřebovaly ITU, jenže byly obsazené. Dostali jsme postele jen proto, že ten den zemřeli čtyři pacienti, a uvolnili se tak prostory. Léčba koronaviru je děsivá a neúprosná, musela jsem po dobu čtyř týdnů nepřetržitě nosit plastovou kuklu, která vpouštěla kyslík do plic. Připadalo mi to, jako když vystrčíte hlavu z auta, které jede rychlostí 30 kilometrů v hodině. Kolem byl hluk, neviděla jsem, neslyšela jsem a krmili mě otvorem na boku. Takhle to šlo po čtyři týdny."

Žena se zdravotníků ptala, jestli zemře, ti jí na to ale řekli, že nevědí. Její matka však zemřela. Mohla být sice vedle svojí matky až do konce, ale ani to jí nebylo útěchou pro hrozný pocit, že jí nedokáže pomoct. Podařilo se jim ještě domluvit, že s nimi byla i její sestra. Anabel byla nakonec příliš nemocná, aby se mohla zúčastnit pohřbu své matky. Proto jej sledovala prostřednictvím živého přenosu o samotě. Anabel je momentálně na kyslíku a má trvalé poškození plic. K tomu ještě posttraumatický stresový syndrom, který je běžný u lidí, kteří tráví na ITU dlouhou dobu. Anabel stále bojuje s dechem a má noční můry o čase, který ještě stráví v nemocnici.

Sdílejte článek
Štítky nemocnice smrt postel Facebook plíce sociální síť koronavirus COVID-19 korona PANDEMIE maminka zemřela na koronavirus

Přečtěte si také