Virály

28. prosince 2020 21:42

sarka.turcekova@gmail.com

Žena sdílela fotku nechutného vánočního oběda, který dali její mámě v domově důchodců!

Když nemohou být prarodiče o vánočních svátcích doma, užívají si je obvykle v domovech důchodců. Jedna žena však objevila, co hrozného dostali k jídlu.

Žena sdílela fotografii vánočního oběda, který byl podán její matce v pečovatelském domě. Lidé to přirovnávali jako ke "zbytkům od stolu". Smutně vypadající jídlo sestávalo z několika plátků šunky, salátu, rajčat a něčeho, co vypadá jako napůl vařené vejce posypané sýrem. Jídlo bylo její matce podáno jako sváteční oběd v jednom z pečovatelských domů v Byron Bay v Austrálii. Když sdílela fotku, podotkla, že její matka se nemohla na jídlo ani podívat, natož aby ho snědla.

Zeptala se ostatních, co si o jídle myslí, a většina z nich měla stejné dojmy. Jeden z uživatelů napsal: "Vůbec není v pořádku. Kde je láska? Tak hrozné. Je mi to moc líto." A další uživatelé komentovali jídlo jako nechutné, připopomínalo jim zbytky od stolu. Dokonce psali, že samotní zaměstnanci by takový odpad nikdy nesnědli, ale přesto to servírují důchodcům. "Je to hrozné. Vypadá to jako zbytky stolu,“ zatímco čtvrtá osoba to komentovala: „Nechutné. Zaměstnanci by ten odpad nesnědli, tak proč servírovat odpadky?“

Příspěvek byl sdílen jen několik dní poté, co šokující studie zjistila, že téměř 40 procent Australanů žijících v domovech péče trpělo zanedbáváním, fyzickým týráním nebo emocionálním zneužíváním.

Sdílejte článek

Přečtěte si také