návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Žena sdílí sprosté zprávy muže, který jí nabízel nižší nájem za její nahé fotky! Co všechno po ní chtěl?

Matka byla naprosto zděšená poté, co jí pronajímatel začal nabízet zlevněné nájemné, pokud mu pošle fotky svých prsou pro jeho „modelingový byznys“.
Vydáno: 19.02.2020
žena
Autor: istockphoto žena

Žena hledala nějaký dům k pronájmu, kam by se mohla nastěhovat se svou rodinou. Nicméně zapřísáhla se, že už nikdy nebude používat aplikaci Gumtree kvůli tomu, co jí napsal jeden z pronajímatelů přes WhatsApp. Žena s pronajímatelem diskutovala, kolik by si představoval za pronájem domu v Kentu. Poté, co mu napsala, že potřebuje několik dní na rozmyšlenou, napsal jí, že je možné nějaké peníze ušetřit a nájem mít levnější. Prý existuje taková možnost.

Když se žena zeptala, jakým způsobem, tak jí majitel nemovitosti napsal, že vlastní modelingovou společnost, přičemž u něj několik jeho nájemníků pracuje a výměnou za fotografie prsou prý mají nižší nájem. Řekl jí, že když by mu posílala dva obrázky svých prsou, nájemné se sníží zhruba 6 tisíc korun. Naštvaná matka sdílela tyto nabídky na Twitteru s tím, že už je vyléčená z hledání nemovitosti přes tuto aplikaci. Navíc je velká šance, že tento člověk vůbec nemusel vlastnit ani dům, ani modelingovou společnost.

georgialinehan
Autor: Twitter.com/@georgialinehan georgialinehan
Článek je zařazen v: pronájem , pronájem za nahé fotky , nahé fotky , akty

reklama