Virály

27. dubna 2020 16:04

sarka.turcekova@gmail.com

Žena se musela kvůli obezitě vzdát zpěvu a hrozila jí smrt! Podařilo se jí zhubnout?

29letá Aubrey mohla studovat hned na čtyřech vysokých školách, protože uměla krásně zpívat. Jenže kvůli její obezitě ji nakonec nikde nepřijali.

Aubrey, která pochází z ohijského Clevelandu, má ve svém hlase opravdu dar od boha. Umí nádherně zpívat a díky tomu měla možnost studovat hned na čtyřech uměleckých školách. Bohužel ji nakonec kvůli její morbidní obezitě nikde nepřijali. Sice totiž oceňovali její hlas, jenomže jí na rovinu řekli, že ji nemohou kvůli jejím proporcím nikde obsadit. Vážila tehdy 160 kilo a psychicky se z toho zhroutila a hudby se vzdala.

Obezita však začala ohrožovat i její zdraví a lékaři jí řekli, že jestli takhle bude pokračovat dál, nedožije se ani čtyřicítky. Aubrey nezbývalo nic jiného než začít makat a zhubnout. Napřed Američanka podstoupila zmenšení žaludku. Potom ji čekala kašovitá strava. Potom začala dřít a první výsledky se objevily během jednoho roku. Její váha klesla o celých 80 kilogramů, později o 97 kg. Bohužel jí ale zůstala na těle spousta přebytečné kůže – to je však momentálně jediné, co jí ubírá sebedůvěru a vyřeší to jedna operace.

Žena teď může žít plnohodnotný život a zase je schopná vykonávat všechny aktivity tak jako dřív.

Sdílejte článek

Přečtěte si také