Virály

23. srpna 2022 11:37

redakce Prima Lajk

Žena se otrávila poté, co se dotkla ubrousku na svém autě. Jak se to proboha mohlo stát?

Američanka jen o chlup unikla hrozné katastrofě.

Erin Mims z amerického Texasu slavila se svým manželem narozeniny v jejich oblíbené houstonské restauraci. Po výborné večeři byl už čas vrátit se domů, a tak s partnerem zaplatili a vydali se k autu. Na parkovišti si však všimli, že je kolem kliky od dveří auta omotaný papírový ubrousek.

Mims nad tím nijak zvlášť nepřemýšlela, kapesník zahodila a šla si zpět do restaurace umýt ruce. Než se však vrátila ke svému manželovi, začaly ji brnět ruce. Symptomy se poté rapidní rychlostí zhoršovaly, a proto ji partner raději okamžitě zavezl do nemocnice. Tam ji lékaři provedli testy krve, moči a tomografii, díky čemuž zjistili, že Američanka byla otrávena neznámou látkou nacházející se v ubrousku.

Jak se ukázalo, Mims se tak stala obětí neúspěšného pokusu o únos, který mohl skončit více než tragicky. Místní policie se nechala slyšet, že se s podobným případem dosud ještě nesetkali. Zároveň však apelovala na všechny obyvatele, aby byli v obdobné situaci obezřetní a ničeho podezřelého se raději holou kůží nedotýkali.


Přečtěte si také