Virály

16. prosince 2020 12:29

sarka.turcekova@gmail.com

Žena se pomstila zloději, který jí kradl doručené balíčky od dveří! Co nechutného na něj přichystala?

Žena si všimla, že balíčky, které jí nechávají pošťáci před domem, záhadně a zcela pravidelně mizí pryč. Rozhodla se proto zloději připravit zvláštní překvapení.

Laurie Pringle začalo být po nějaké době divné, proč balíčky, které si nechává doručovat, občas nejsou tam, kde mají být. Některé balíčky jí jednoduše nedorazily – anebo lépe řečeno zmizely neznámo kam. Žena už měla dlouho tušení, že jí neznámý zloděj balíčky krade ode dveří jejího domu v kanadském Hamiltonu. Tak se rozhodla udělat si ze zloděje tak trochu šprým. Naplnila prázdnou lepenkovou krabici zbytky kočičího záchoda. A připravila tento velký lákavý balíček před práh dveří, aby nachytala viníka. Předem také připravila kameru na domovní dveře, aby zjistila, kdo je celou dobu tím zlodějem.

Překvapivě si zloděj přišel pro balíček už za 40 minut a odnesl ho pryč. Asi netušil, že jeho fotky budou kolovat po internetu s výsměšným textem. Laurie vysvětlila, že zanechává pro doručovatele pokyny, aby zazvonili na její zvonek, když balík přinesou, jenže to někteří z nich nedělají. A vzhledem k tomu, že bydlí v rušné ulici v centru města, tak jí bylo několik balíčků v průběhu let ukradeno. Těžko říct, jak se zloděj musel tvářit, když zjistil, co se v balíčku, který si odnesl, doopravdy nachází. Ale tipujeme, že nadšení to zrovna nebylo. Krádež balíků exponeciálně roste ve velkých městech, přitom krádeže balíků na vlastní kůži zažilo víc než 41 procent lidí žíjících v Londýně. A protože se až 45 procent lidí spoléhá v době pandemie na nakupování online, je důležitější než kdy jindy, aby si lidé své balíky dobře hlídali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také