návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Žena se rozčilovala, že kojící maminka rozptyluje jejího manžela. Ta si pro ni připravila tuhle brutální pomstu

K opravdu nečekané události došlo v Dartfordském parku poblíž Londýna.
Vydáno: 06.02.2019
Kojení v Dartfordském parku  7
Autor: facebook Kojení v Dartfordském parku 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maminka zde kojila své miminko, a to se nelíbilo ženě, která seděla opodál spolu se svým manželem a dítětem. Požádala ženu, zda by mohla odejít někam do soukromí, jelikož to prý rozptyluje jejího muže. Kojící žena však byla jiného názoru a velmi razantním způsobem jí na to odpověděla. Postříkala ji totiž mateřským mlékem.

O celé situaci informovala sama naštvaná žena, a to na facebookové stránce Dartford Gossip page. Chtěla si tam na chování matky postěžovat, ale reakce lidí byla trochu jin, než očekávala. Většina z nich se totiž postavila za kojící ženu, a i když uznali, že reakce byla příliš přehnaná, nevidí na kojení na veřejnosti nic špatného. „Miminko nemůže jíst, protože tvého muže rozptyluje prso? On ho snad nikdy neviděl? Možná bys mu jedno měla ukázat, aby příště nebyl rozptýlený,“ reaguje v komentářích například jedna žena. A co si o kojení na veřejnosti myslíte vy? Považujete to také za naprosto přirozenou věc, nebo vás to popuzuje? Napište nám váš názor do komentářů.

Článek je zařazen v: kojení , matka , mateřství , virály , vtipy , zábava , kojení na veřejnosti