Virály

10. dubna 2019 12:13

redakce Prima Lajk

Žena se rozešla s partnerem kvůli extrémním sexuálním úchylkám. Lízal její oční víčka a strčil jí penis do...

Žijeme v moderní době, kdy už skoro žádná sexuální praktika není tabu. Co ale potkalo tuhle mladou ženu, to budete zírat.

Pěkný, se smyslem pro humor a se zvláštním kouzlem osobnosti. Tak si představovala mladá žena vysněného partnera. Když pak poznala Robina, byla z něj unešená. Vysoký, atletický, uměl dělat skvělé masáže a uměl vařit. Chodili spolu do kina, na koncerty, dokonce jí kupoval čokoládu a hladil po břiše, když měla periodu. Zdál se zkrátka jako dokonalý muž.

Když konečně měla žena u Robina přespat a došlo na intimnosti, nebránila se tomu už proto, že se jevil jako ideální frajer. Když ale přišlo na věc, krve by se v ní nedořezal… Robin byl tak dobrý v líbání, že napřed začal sát její loket, pak cucat palec u ruky a nakonec mnout její ušní lalůčky. Už to jí připadalo trochu divné, ale čekala, co přijde dál.

Konečně došlo k tomu, že si rozepnul kalhoty a vyndal svůj penis. Ten byl ale tak malý, až se žena zděsila, měl nanejvýš osm centimetrů. No co, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Robin se ale najednou s penisem přiblížil k jejímu pupku a tak si prve myslela, že se jen zkouší dostat do nějaké polohy. Jenže Robin se začal o pupík třít se slovy: „Jsi ráda, že nejsi dítě?“ Žena se snažila zadržovat záchvat smíchu, když po třech minutách zasténal a byl konec.

Navzdory tomu, že byl jinak takřka dokonalý muž, rozhodla se to nakonec ukončit kvůli špatnému sexu. „Zkusila jsem to s ním pak ještě podruhé, ale bylo to snad ještě horší. Tentokrát mi ale také olizoval oční víčka. Po třetím pokusu jsem to vzdala a rozešla jsem se s ním,“ řekla mladá žena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také