Virály

18. února 2020 11:00

sarka.turcekova@gmail.com

Žena se vydávala za fotografku, aby zdrogovala matku a ukradla její dítě! Jaký příšerný důvod k tomu měla?

Žena se představila ve facebookové skupině jako fotografka a nabízela matkám fotky zdarma, aby si vylepšila portfolium. Dopadlo to ale úplně jinak.

38letá Juliette Parker nabízela maminkám fotky jejich dětí, protože je prý fotografka a chce si takhle rozšířit svoje portfolium. Proto nabízela ženám, že jejich děti vyfotí zadarmo a dostanou za to ještě hezké fotky. Jedna z matek souhlasila, aby Parker vyfotila její malé dítě, k čemuž mělo dojít během tří návštěv. Všechno šlo bez problémů, jenže když přišla fotografka potřetí, nabídla matce sladký cupcake, který hned snědla. Ovšem jakmile dojedla, začala se cítit velmi ospalá. Řekla tedy ženě, aby odešla.

Když odešla, uvědomila si ale, že fotografka jí ukradla klíče od domu. Navíc si musela v noci zavolat lékařskou pomoc, protože začala zvracet a cítila se otupělá a ospalá. Jakmile byla odvezena do nemocnice, informovala také policii. Ukázalo se, že zákusek byl napuštěný drogami. Naštěstí při té příležitosti zasáhla také společnost, která matce poskytla nové dveřní zámky a chrániče oken. Nakonec zajištění všech stop vedlo k tomu, že útočnice opravdu plánovala ukrást novorozeně, aby ho vychovávala jako svoje vlastní.

Parker byla naštěstí včas zastavena a zatčena za několik zločinů včetně útoku a pokusu o únos. Ve věznici však moc dlouho nepobyla, protože splatila kauci. Nicméně policisté upozorňují, aby kdokoliv, kdo je s ní ve spojení, kontaktoval policejní oddělení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také