Virály

30. června 2022 12:08

redakce Prima Lajk

Žena se zamilovala do táty bývalého přítele. Co na to říkal její ex?

Láska je víc než přátelství. Alespoň tak to bylo u mladé Američanky, která vyměnila staršího partnera za svého kamaráda.

Sedmadvacetiletá Sydney Dean z amerického Ohia potkala svého o čtyřiadvacet let staršího budoucího manžela Paula, když jí bylo pouhých jedenáct let. V té době však chodila s jeho synem, který byl stejně starý jako ona. Ačkoli dětská láska nevydržela, jejich přátelství ano, a tak se často navštěvovali u sebe doma a trávili společné víkendy.

I přes silné přátelství si však po čase začala Sydney v blízkosti svého kamaráda a jeho nové dívky připadat jako třetí kolo u vozu, a tak hledala útěchu u Paula, jeho otce, který se o mladou dívku velmi zajímal. Postupem času se sbližovali čím dál víc a ze „strejdy“ se najednou vyklubal partner. Jakmile tedy Sydney dovršila sladkých 16, dvojice spolu konečně mohla začít legálně randit. V roce 2016 spolu měli dokonce svatbu a od té jsou prý šťastní jako nikdy. A co na tenhle neotřelý románek říká dívčin ex a zároveň Paulův syn?

Ze začátku tvrdou realitu nesl velmi těžce, ale postupem času je prý začal víc a víc podporovat. Sydney doufá, že sdílení jejího příběhu pomůže odstranit stigma vůči vztahům s velkým věkovým rozdílem. „Přála bych si, aby lidé pochopili, že i páry jako jsme my se můžou skutečně milovat. Paul je ten nejlepší manžel, jakého jsem si mohla přát,“ rozplývala se nad svým o čtyřiadvacet let starším mužem dívka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také