Pleť
Autor: istockphoto.com Pleť

Žena si roztírá kamarádovo sperma po obličeji a doporučuje to všem ženám. Proč to dělá?

Publikováno: 20.02.2019

reklama

Sperma si nejenom natírá na pleť, ale dokonce si ho i přidává do ranního smothie k banánu. Myslí si, že pojídání spermatu a jeho nanášení na kůži je pro ni zdravé. Tracy Kiss natáčí o tom, co dělá s ejakulátem, na svůj YouTube kanál. Podle této dvojnásobné matky je sperma omlazující a vhodné pro citlivou a podrážděnou pleť. Popisuje, že je to velmi zdravá a přirozená činnost a doporučuje to vyzkoušet všem ženám.

Tracy sama trpí růžovkou, která způsobuje zarudnutí a vyrážku ve tváři, díky spermatu ale projevy prý nejsou vidět. Žena přiznala, že sperma získává od svého kamaráda, který jí čerstvý ejakulát poskytuje denně. Toho se neúčastní, ale pouze využívá produkt, který by on jinak vyhodil… Fanynkám ale radí, že mohou sperma získávat od partnera. Tracy aplikuje sperma na 5 až 20 minut, pak ho omyje.

Zdravotníci ale varují, že sperma může přenášet různé pohlavní choroby jako HIV, kapavka, syfilis a mnoho dalších. Proto by člověk, jehož sperma budete používat, měl být zdravý. Jestli je ale sperma skutečně tak prospěšné, těžko říct. Studie zatím nic takového neprokázaly. Obsahuje ale zinek, hořčík, draslík, vápník a další látky, které mohou do pleti pronikat. Je také zdrojem spermidinu, který omlazuje buňky. Ten ale najdete také v hrášku nebo sýrech s modrou plísní.

Proč polykat sperma?

Proč polykat? Vědci spočítali, jakou má sperma nutriční hodnotu

Fotky 1

5 nejšílenějších faktů o spermii, které jste rozhodně nevěděli! Víte, k čemu se dá ještě použít?

reklama