návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Žena si strčila do vaginy pružinku, aby nemohla otěhotnět. Jak si myslela, že bude tahle blbost fungovat?

Lidé odjakživa zkoušeli různé antikoncepční metody. Ale tohle, co vymyslela žena z Číny, nemá moc obdoby.
Vydáno: 16.09.2019
Pružinka
Autor: Asiawire Pružinka

Žena nechtěla otěhotnět, a tak si zavedla do vagíny kovovou pružinku. Myslela si, že to bude fungovat podobně jako nitroděložní tělísko. Vložila si ho do vagíny a nechala ho ve svém těle na šest měsíců. Objevili ho až lékaři, když žena – už nastávající maminka – dorazila do nemocnice s tím, že byla těhotná 5 měsíců a požádala o potrat.

Když ji lékaři vyšetřovali, zjistili, že má v těle pět centimetrů dlouhou pružinu z kovu, kterou nešla ani vyndat. Pružina už byla uvnitř tak dlouho, že ji obalila vaginální tkáň. Museli jí odstranit pomocí zvláštního operačního zákroku, kdy chirurgové použili kleště, aby ji rozstříhali na malé kousky. Potom postupně všechny kousky mohli vytáhnout.

Žena pružinu našla na podlaze své dílny a myslela si, že takhle těhotenství zabrání. To se ale evidentně nestalo. Žena naštěstí neutrpěla žádné poškození tkání ani nedostala infekci. Lékař neuvedl, jestli žena dál usilovala o potrat – ten je v této zemi nicméně možný až do šestého měsíce, za zvláštních okolností i později. Ženě doporučili používat nadále hormonální antikoncepci, nebo kondomy.

Uvolněná atmosféra svátků prý má na rodinný život blahodárný vliv

Jak časté je deviantní chování v sexu? Nová studie ukázala, že úchylné je normální

Článek je zařazen v: kondomy , těhotná žena , antikoncepce , pružinka , virály , Čína

reklama