Virály

25. září 2022 11:06

redakce Prima Lajk

Žena si všimla, že jí ze stěny v koupelně vytéká krev. Jak je to možné?

Tiktokerka byla zděšená, když si všimla krve vytékající ze zdi v koupelně.

Jako scénu z hororového filmu zažila tiktokerka Lexy Childester z americké Kalifornie, když si u sebe doma všimla něčeho zvláštního. Když totiž vešla do koupelny ve svém domě, uviděla něco, co ji skutečně vyděsilo. Přímo ze zdi v místnosti se valila nějaká neznámá červená tekutina. Zprvu si myslela, že za to může její nepořádný bratr, ale když se rudý flek druhý den zvětšil, začala si dělat starosti.

Lexy se tedy obrátila, jak jinak než na moudré lidi na internetu s tím, že jí zeď v koupelně krvácí a má strach, že je to součástí něčeho nadpřirozeného. „Myslím, že je čas se odstěhovat,“ napsal jeden uživatel na sociálních sítí, zatímco druhý vtipně poznamenal, že koupelna už je nejspíš připravená na Halloween.

Mladá žena se však rozhodla přijít záhadě na kloub a celou místnost proto důkladně prozkoumala. Odsunula tedy vše, co bylo v blízkosti fleku od krve a zjistila, že se nejedná o žádné nadpřirozeno, nýbrž o obyčejnou rez smíchanou s vodou. „Roky rzi a nevětrané místnosti způsobilo zkapalnění rzi, což vypadalo jako krev,“ vysvětlila poté Lexy na sociální síti s tím, že je už všechno v pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také