Žena chtěla z bývalého přítele udělat stalkera 1
Autor: istock.com Žena chtěla z bývalého přítele udělat stalkera 1

Žena si vytvořila několik instagramových účtů, aby obvinila nevinného přítele. Sama skončila ve vězení

rd. Publikováno: 17.01.2022
Žena chtěla obvinit bývalého přítele ze zločinu. Sama skončila ve vězení.

reklama

Zajímá vás, jakými způsoby se lze v dnešní době pomstít bývalému? Jistá 20letá Courtney Ireland-Ainsworth na to šla celkem rafinovaně. Její snaha ale vedla pouze k tomu, že nakonec sama skončila ve vězení, možná si z následujícího případu tak neberte moc velký příklad.

Courtney totiž údajně založila několik instagramových účtů, aby pomocí nich udělala ze svého expřítele stalkera. Chtěla ho tak obvinit z obtěžování, do čehož dokonce zapojila i vlastní rodinné příslušníky a nakonec policii. Nevinný mladík tak díky jejímu přičinění strávil celkem 81 hodin zavřený na policejní stanici, byl několikrát zatčen a přišel o práci. V zásadě mu ze života udělala peklo.

Jakmile ale policisté trochu zapátrali, zjistili, že veškeré instagramové profily patřily právě jeho bývalé dívce, a ta se ke všemu doznala. Skončila tak na 10 měsíců za mřížemi a má desetiroční zákaz přibližování se k poškozenému. Jak ale soudce pronesl ve své řeči, je to malý trest za to, jak dokázala zničit psychiku nevinného člověka. Její expřítel totiž údajně dokonce zvažoval i sebevraždu. Svět je občas fakt smutné místo.

Djokovičova série problémů nekončí 1

Tenista Djokovič má po deportaci zákaz návštěvy Austrálie na 3 roky! Kvůli očkování hrozí, že přijde i o další turnaj

reklama