Virály

17. ledna 2022 19:05

redakce Prima Lajk

Žena si vytvořila několik instagramových účtů, aby obvinila nevinného přítele. Sama skončila ve vězení

Žena chtěla obvinit bývalého přítele ze zločinu. Sama skončila ve vězení.

Zajímá vás, jakými způsoby se lze v dnešní době pomstít bývalému? Jistá 20letá Courtney Ireland-Ainsworth na to šla celkem rafinovaně. Její snaha ale vedla pouze k tomu, že nakonec sama skončila ve vězení, možná si z následujícího případu tak neberte moc velký příklad.

Courtney totiž údajně založila několik instagramových účtů, aby pomocí nich udělala ze svého expřítele stalkera. Chtěla ho tak obvinit z obtěžování, do čehož dokonce zapojila i vlastní rodinné příslušníky a nakonec policii. Nevinný mladík tak díky jejímu přičinění strávil celkem 81 hodin zavřený na policejní stanici, byl několikrát zatčen a přišel o práci. V zásadě mu ze života udělala peklo.

Jakmile ale policisté trochu zapátrali, zjistili, že veškeré instagramové profily patřily právě jeho bývalé dívce, a ta se ke všemu doznala. Skončila tak na 10 měsíců za mřížemi a má desetiroční zákaz přibližování se k poškozenému. Jak ale soudce pronesl ve své řeči, je to malý trest za to, jak dokázala zničit psychiku nevinného člověka. Její expřítel totiž údajně dokonce zvažoval i sebevraždu. Svět je občas fakt smutné místo.

Sdílejte článek
Štítky policie Žeňa vězení Instagram přítel věznice pomsta Stalker

Přečtěte si také