Virály

13. července 2022 14:08

redakce Prima Lajk

Žena skoro umřela poté, co sebrala ze země bankovku. Jak se to proboha mohlo stát?

Hloupá shoda okolností stála mladou ženu skoro život.

Když naleznete na ulici peníze, většinou to znamená štěstí a rázem se vám zlepší den. Pro Renee Parson z amerického Kentucky to však skoro znamenalo smrt. Na svém facebookovém profilu se podělila o děsivou historku, po jejíž přečtení si možná rozmyslíte, zda příště seberete obyčejnou bankovku ze země.

Renee zrovna zastavila se svým manželem a dítětem u rychlého občerstvení, aby si odskočili na toaletu, když si na ulici všimla jednodolarové bankovky. Nad ničím nepřemýšlela, zvedla ji a dala si ji do kapsy. „Jakmile vyšel můj manžel ze záchodu, podala jsem mu dítě a odskočila jsem si taky,“ vzpomínala mladá žena s tím, že po toaletě si umyla ruce, ale už neměla čas si je vysušit.

V autě se poté pochlubila manželovi, jaké měla štěstí, že našla jeden dolar na ulici, když v tom ji muž upozornil, že by cizí bankovky sbírat ze země neměla, protože je lidé občas namáčí do fentanylu, což se používá jako opioidní analgetikum. Renee tedy vzala vlhčený ubrousek, aby si znovu očistila ruce, když v tom začala cítit divné mravenčení v ramenou, které se rychle rozšířilo do celého těla.

„Sotva jsem mohla mluvit a dýchat. Bojovala jsem ale, abych zůstala vzhůru, zatímco manžel volal sanitku a jako rychlostí blesku se rozjel do nemocnice,“ popisovala děsivý zážitek Renee. Ještě než však stihli dojet do nemocnice, tak žena omdlela. S pomocí lékařů a léků se jí ale naštěstí podařilo zachránit. Policisté poté potvrdili, že byla bankovka opravdu nasáknutá drogou, což Renee v kombinaci s vodou způsobilo tento stav. „Bůh má se mnou ještě asi jiné plány. Prosím vás ale všechny, nikdy nesahejte na žádnou bankovku na zemi,“ apelovala na všechny ostatní žena, kterou stál jeden dolar skoro život.

Sdílejte článek

Přečtěte si také