Virály

8. června 2021 17:31

sarka.turcekova@gmail.com

Žena strávila dlouhých 7 let v krabici! Jak se jí tam podařilo přežít?

Otřesný případ slouží jako varování pro všechny ženy, které by napadlo zkoušet stopovat.

I když případy děsivých únosů a vražd většinou obrátí žaludek nejednomu čtenáři, tak si z nich většinou nic moc neodneseme, a je tomu tak asi hlavně z důvodu, že všichni ti "novodobí psychopati" většinou nepocházejí z Česka, ale ze Spojených států. Nicméně i tak stojí za to opatrnost, protože když ne na vraha, můžete při stopování lehce narazit na sexuálního násilníka. Mladá stopařka Colleen toho, že zkoušela stopovat, později mnohokrát litovala. Jen dvacetiletá žena se snažila dostat z Oregonu do Kalifornie, kam měla namířeno na narozeniny kamaráda. Radovala se, když jí konečně přistavilo auto. Na místo, kam měla namířeno, však nikdy nedorazila.

V autě byl cestoval pár – muž Cameron se ženou Janice Hooker, se kterými se v autě zpočátku cítila bezpečně. Dávala si při stopování pozor a dvě předchozí jízdy odmítla. Když na chviličku zastavili kvůli přestávce na toaletu, hlas uvnitř její hlavy jí v tu chvíli prý našeptával, aby vyskočila z okénka, utekla a nikdy se nevrátila. Měla ho poslechnout, ale v tu chvíli rychle zahnala myšlenku pryč. Auto nakonec zastavilo v izolované oblasti, kde jí Cameron přiložil nůže ke krku a byla k nim vzata jako sexuální otrokyně. Většinu času po následujících sedm let pak trávila zavřená v krabici s hlavou venku.

Po celou dobu byla vystavena všemožnému utrpení, které zahrnovalo fyzické a sexuální zneužívání. Ten se už předem se svou manželkou dohodl, že bude mít sexuální otrokyni. Colleen musela dokonce podepsat smlouvu, podle které měla být jejich otrokyní na celý život. Kdyby se pokusila o útěk, hrozila jí smrt, a bylo jí navíc řečeno, že by tajná organizace poté našla a ublížila její rodině. Kromě krabice svůj život občas trávila také v dřevěné krabici pod postelí, kde oba dva spali. Během let se naučila být natolik "poslušná", že ji občas z krabice pouštěli, aby mohla uklízet nebo si zacvičit. Dokonce s ní pak i navštívili rodinu, která začala věřit, že se dala k nějakému kultu. Příběh pak skončil zvláštním způsobem, který se dozvíte v tomto dokumentu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také