Virály

9. května 2022 12:13

redakce Prima Lajk

Žena tajně propichovala příteli kondomy. Soud ji obvinil ze sexuálního napadení!

Němka chtěla mermomocí miminko i přesto, že byl její přítel rezolutně proti. Rozhodla se to vyřešit proděravěním kondomů.

S dost s bizarním a „historickým“ případem, jak jej sama označila soudkyně, se setkaly úřady v západním Německu. Devětatřicetiletá žena byla shledána vinnou ze sexuálního napadení a uložení šestiměsíčního podmíněného trestu poté, co úmyslně proděravěla kondom svého dvaačtyřicetiletého partnera bez jeho vědomí.

Podle informací měla dvojice udržovat „nezávazný“ vztah, který však chtěla žena posunout na další úroveň. Partner ale vždy trval na to, že ho zajímá jen nezávazný sex. Odsouzená tak tajně proděravěla balíčky kondomů s nadějí, že by mohla otěhotnět. Její snaha však nevedla k nového začátku, nýbrž k novému konci a dvojice se rozešla.

Přes esemesky se Němka příteli zpětně přiznala, co udělala, což muže neuvěřitelně naštvalo. Rozhodl se, že zavolá policii a na svoji ex podá obvinění. Státní zástupci a soud se shodli na tom, že je žena vinna z trestného činu. „Dnes jsme se zapsali do právní historie,“ nechala se podle informací slyšet soudkyně s tím, že jde o velmi ojedinělý čin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také