návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Žena téměř zemřela po sexu s manželem! Vážně měla alergii na jeho sperma?!

Umřít po dobrém sexu?! No, to se možná jeví jako idylická smrt, pokud jste v důchodovém věku. Ovšem jinak to fakt moc sranda není.
Vydáno: 09.11.2019
Sex
Autor: istockphoto.com Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neuvěřitelný případ se stal americkému páru. Poté, co spolu už několik let coby manželé provozovali sex, mysleli si, že není čeho se obávat. Bohužel opak je pravdou. 46letá žena totiž dostala alergickou reakci na sperma svého muže. Přesněji řečeno na to, co sperma obsahovalo. Její manžel užíval léky, s kterými přišla jeho manželka do kontaktu prostřednictvím jeho spermatu. A dostala silnou alergickou reakci.

Projevily se u ní závratě, průjem, svědili jí ruce, nohy a potila se. Samozřejmě ji manžel odvel do nemocnice. Lékaři zjišťovali, co s ní je, a protože měla nízký krevní tlak, mysleli si, že může mít sepsi. Dali jí tedy na kapačky a podali antibiotika. Ale další testování odhalilo, že byla v těžkém anafylaktickém šoku, což je silná alergická reakce. Manžel užíval nafcillin kvůli bakteriální infekci, a jeho žena měla alergii na penicilin. Ovšem asi jí nedošlo, že jej do těla může dostat i takhle.

Jakmile lékaři zjistili, co se stalo, už byli schopni ženu zaléčit. Bylo jí doporučeno, aby sex s manželem vynechala minimálně týden potom, co vysadí antibiotika.

Článek je zařazen v: Sex , manželé , alergická reakce , na sperma , alergie na sperma