Virály

23. prosince 2019 22:52

redakce Prima Lajk

Žena ukrývala mrtvého muže v mrazáku 10 let. Kdo ho nakonec objevil?

Žena měla v mrazáku ostatky muže. Jak na ně přišli?

Připomíná vám titulek filmovou zápletku? Pak vězte, že tenhle případ je stoprocentně reálný a veřejnost se o něm dozvěděla teprve minulý měsíc. Policie v americkém státě Utah přijela v listopadu do domu jisté ženy, aby doprovodila sociální službu při kontrole stavu domácnosti. Krátce po vstupu všechny šokovala scéna před nimi. Žena totiž ležela na podlaze mrtvá.

Policie se rozhodla dům prohledat dále, když v tom objevili další děsivý nález. V mrazáku 75leté ženy byl totiž muž, kterého policie později identifikovala jako 58letý Paul Mathers – veterán a manžel ženy, která dům obývala. Muž byl naposledy spatřen v roce 2009. Policie nejprve vůbec netušila, co se vlastně přihodilo, jak ale vyšetřování pokračovalo, začínal se celý případ jevit čím dál jasnější.

Policie totiž našla úředně ověřený dopis, ve kterém Paul tvrdí, že ho manželka nezabila. Byl totiž smrtelně nemocný a spíš se tak jen nechtěla se svým mužem loučit. Sama pak o dekádu později zemřela přirozenou smrtí. Přesto všechno jsou policisté přesvědčeni, že se jedná o jeden z nejpodivnějších případů, jaké kdy řešili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také