Virály

7. října 2019 12:55

redakce Prima Lajk

Žena upozornila noční klub, že jí někdo hodil drogy do pití. Dočkala se této nechutné reakce

Mladá žena se šla bavit do nočního klubu. Jenže než se vůbec stačila rozkoukat, někdo jí nasypal drogy do pití, takže zvracela a moc se nepobavila.

Mladá žena se šla do nočního klubu v Petrhu v západní Austrálii jenom pobavit, vypila ale jenom dva až tři drinky, které si zakoupila na baru, a už byla úplně mimo sebe. Dokonce byla dvě a půl hodiny skoro v bezvědomí, zvracela a pociťovala běžné příznaky, jako by užila drogu. Podobná droga se používá na to, aby oběť ztratila zábrany, kontrolu nad sebou a útočník by ji mohl znásilnit.

Mladá žena poslala kritickou reakci na facebookovou stránku s tím, co se stalo a že ví, že už s tím sice nemohou nic dělat, ale že si myslí, že by bylo vhodné zvýšit bezpečnost, protože klub už začíná mít špatnou pověst. Stalo se to tam totiž několika dívkám. Samozřejmě podotkla, že už do klubu znova nepůjde. Reakce klubu však překonala veškerá očekávání. V negativním slova smyslu.

V reakci se jí drsně někdo z klubu ptal, zda má důkaz, že jí někdo drogu hodil do pití, zda byla v nemocnici na výplachu žaludku, aby měla důkazy. Jestli je to něco, s čím se v klubu pravidelně setkala. Jestli by chtěla, aby jí při příští návštěvě někdo pití hlídal. Korunu tím ale nasadili tím, že by prý snad nikdo nebyl tak hloupý, aby plýtval svoje drogy tak, že jí je vhodí do pití. Klub si tímhle pořádně zavařil a jeho Facebook zaplavily nenávistné reakce, negativní recenze a oznámení, že už tam lidi nikdy nepůjdou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také