Žena utratila na veterině za kočku skoro 200 tisíc korun. Neuvěříte, jaký bizár se od doktora dozvěděla!

Studentka zaplatila tučnou sumu u veterináře za bizarní diagnózu.

Třiadvacetiletá studentka hudby Abigail Laker z anglického Salfordu si minulý rok pořídila svéráznou kočičku, kterou pojmenovala Moose. Byla to láska na první pohled a netrvalo dlouho a staly se z nich věrní parťáci. Jakmile byla Moose už trochu odrostlá, Abigail se rozhodla, že dá kočku vykastrovat. Veterinář jí však před operací upozornil, že zvíře velmi rychle dýchá a mohlo by se jednat o velmi vážný zdravotní problém.

„Vždycky jsem měla i psy a ti se zadýchávali, takže jsem si nemyslela, že je to divné, dokud mě veterinář nepožádal, abych to sledovala. Tehdy jsem si všimla, jak často to dělá,“ svěřila se Abigail s tím, že začala mít o svou kočičku strach, a tak pro ni chtěla jen to nejlepší. Moose tak podstoupila několik drahých vyšetření a zákroků, za které Britka zaplatila necelých 200 tisíc korun.

Ani po několika měsících pozorování a testů však veterináři neobjevili konkrétní problém. „Veterinář nakonec stanovil diagnózu, že je zkrátka jen trochu divná, což pro mě byla úleva. Ale zároveň mě to stálo 7 000 liber (v přepočtu 191 tisíc korun),“ řekla naštvaně Abigail s tím, že je samozřejmě ale ráda, že je její kočičí miláček v pořádku. Peníze studentce už však nikdo nevrátí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také