Virály

14. ledna 2020 11:29

sarka.turcekova@gmail.com

Žena utratila půl milionu za extrémní tetování, kterým má pokryto 90 % těla. Přijde vám tohle ještě sexy?

Málokdo by si na svém těle nechal udělat tolik tetovaček jako tahle mladá žena, která pracuje jako asistentka ve farmaceutickém průmyslu. Přes její kérky skoro není vidět kůže.

Už je to poněkud extrémní, jsou ale pořád lidé, kterým se to líbí. 23letá Nadine utratila už skoro půl milionu jenom za to, aby mohla mít celé tělo pokryto kérkami. Udělala to prý jako poctu svému otci a chtěla být jako on. Vždy byla tetováním fascinovaná stejně jako ostatními úpravami těla. Když jí bylo 18, nechala si vytetovat svoje první tetování na předloktí. A od té doby se na tom stala závislá. Teď je jí 23 let a těžko byste na ní hledali jeden kousek nepotetované kůže. Zprvu chtěla mít „rukávy“ tetování jako její otec, pak to ale jaksi přerostlo.

Sama to pak ještě probírala s tátou, který jí v tom – překvapivě, že? – jenom podpořil. Teď má tedy na sobě četné piercingy, skarifikace, tetování, a dokonce i rozštěpený jazyk, kvůli kterému musela vycestovat do Německa, protože ve Velké Británii jsou takové úpravy těla nezákonné. Už prý sama ani neví, kolik kérek na sobě má, ví však, že utratila kolem 440 tisíc. Jediné, co ještě nemá potetované, ale chtěla by, jsou nohy a nějakou kérku by přidala ještě pod pravé oko. Pokud se týká zaměstnání, vůbec to neřeší...

Sdílejte článek

Přečtěte si také