návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Žena v 55 letech otěhotněla a porodila vlastní vnučku, protože ji o to požádala dcera. Jaký k tomu měla důvod?

Matky by skutečně pro své děti často udělali cokoliv. Tahle žena dokonce porodila dítě své dceři.
Vydáno: 31.03.2019
Žena porodila vlastní vnučku místo své dcery
Autor: iStock Žena porodila vlastní vnučku místo své dcery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mít dítě je nejkrásnějším a zároveň nejnáročnějším zážitkem v životě ženy. I když je výchova potomků občas doslova bolí, udělaly by pro ně cokoliv. 55letá Emma Milesová dokonce pro dceru porodila její dítě, takže vlastně svou vlastní vnučku, uf… Nyní 31letá Tracey Smith z Walesu se totiž už v 15 letech dozvěděla, že jí chybí reprodukční orgány. Protože ale dítě moc chtěla, rozhodla se požádat svou matku o velmi neobvyklou pomoc. Emma bez váhání souhlasila. Musela tak zhubnout 38 kilogramů a brát hormonální léky, aby se na těhotenství ve svém věku připravila.

Jedno z uměle oplodněných vajíček její dcery, které Emmě vložili lékaři do dělohy, se oproti předpokladům ujalo hned napoprvé. Po devíti měsících se jí narodila zdravá vnučka Evie. Nyní ještě Tracey společně s manželem Adamem procházejí právním procesem, aby se mohli stát oficiálními rodiči Evi i jejího budoucího sourozence. Emma totiž potvrdila, že pokud by její dcra chtěla ještě druhé dítě, šla by do těhotenství znovu. No, minimálně den matek bude v této rodině opravdu zajímavý.

Dívka v umělém spánku porodila 3

GALERIE: Dívka byla v kómatu. Poté zjistila, že mezitím porodila dítě! Jak dlouho spala?

Dítě se narodilo s dvojčetem v žaludku 9

GALERIE: Žena porodila holčičku, které rostlo v břiše vlastní dvojče. Tenhle znetvořený plod vás rozpláče

Článek je zařazen v: matka , babička , dcera , vnučka , porod