Virály

24. září 2020 15:11

sarka.turcekova@gmail.com

Žena vylákala z chlapů na Tinderu přes 13 milionů korun! Jakou historku jim vyprávěla?

Vychytralá mladá žena prováděla podvody na muže na Tinderu. Pod záminkou z nich vylákala miliony korun. Teď je ve vězení.

Mladá krásná žena Jocelyn Zakhour evidentně hojně využívala svých předností. Když se zaregistrovala na Tinder, neměla v úmyslu se tady seznámit, ale tak trochu si „vydělat“. Mužům vyprávěla pohádku o tom, že potřebuje půjčit peníze na svoji borůvkovou farmu. Jenže peníze mužům samozřejmě už nikdy nevrátila. A namísto borůvkové farmy je utrácela v kasinech. Navíc žádná borůvková farma nikdy neexistovala. 41letá žena se dokonce se svými obětmi – dvěma muži – osobně setkala a pak je vydírala nebo je jinak přesvědčila, aby jí peníze poslali.

Jednomu z mužů dokonce dala hodinky Rolex, aby ho přesvědčila, že jí má peníze dát. Slíbila mu při tom ještě 300% návratnost investic z její falešné borůvkové farmy. Hodinky, které mu dala, se později také ukázaly jako falešné. Muž jí převedl na účet pod pohrůžkou vydírání peníze, které chtěla, což bylo kolem 11 milionů korun. Když peníze dostala, tak ale chtěla ještě více peněz a vyhrožovala, že ublíží mužově rodině, pokud nezaplatí. Poslala mu dokonce 240 e-mailů a zároveň vyhrožovala i jeho bývalé manželce, dětem a jeho matce, aby dostala víc peněz. To ho vedlo k tomu, aby si půjčoval peníze, protože už mu nic nezbylo. V jedné zprávě mu napsala, aby řekl své manželce, že se zabije, pokud mu nedá peníze.

Její druhou obětí byl finanční plánovač, kterému vysvětlila, že potřebuje peníze na zemědělské vybavení a musí hradit mzdy zaměstnanců. Ten jí převedl přes milion korun.

U soudu pak vyšlo najevo, že podvodnice všechny tyto věci dělala ve snaze nakrmit závislost na hazardních hrách, přičemž psycholog prohlásil, že se stala závislá na moci. Žena se přiznala k šesti bodům, kdy se pokoušela získat finance podvodem, ke třem vydíráním a ke dvěma vydíráním s hrozbou zranění. Splatila zpět desetinu peněz a napsala omluvný dopis. Soud ji uvěznil na 4,5 roku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také