Virály

19. února 2020 14:09

sarka.turcekova@gmail.com

Žena závislá na sexu se vyspala se 130 muži a málem jí to zničilo život. Jak se jí podařilo přestat?

Lidé mohou být závislý na různých věcech. Tahle žena má ale velmi nezvyklou závislost, která spočívá v tom, že si nedokáže odepřít sex. Už vystřídala víc než stovku mužů.

Frankie je nešťastná žena, která trpí bizarní závislostí na sexu. Aby vůbec mohla úspěšně začít den a normálně fungovat, musí mít jasno v tom, že ten den večer bude mít s někým sex. Ve svém mobilu má uložená čísla na desítky mužů. Jenomže příliš aktivní sexuální život stojí ženu spoustu problémů. Dostala se do depresí, měla mnoho pohlavně přenosných chorob a dokonce otěhotněla – aniž by věděla, kdo byl otcem. Frankie byla diagnostikovaná závislost na sexu, duševní nemoc, která se rovná jakékoli jiné závislosti.

Žena říká, že kdyby měla možnost mít sex, odvolala by schůzku s přáteli a řekla jim, že je nemocná. Podle Royal College of Psychiatrists jsou čtyři procenta britské populace závislá na sexu, přičemž čtvrtina z toho jsou ženy. Příčiny však zůstávají nejasné. Frankie věří, že její nenasytná touha po sexu pramení z traumatu rozvodu rodičů a jejího obtížného vztahu se svým tělem. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo 13. A její matka se odstěhovala. Její otec pracoval jako řidič taxíku, takže byla často sama doma, cítila se osamělá a izolovaná.

Vždy navíc byla trošku silnější než vrstevníci, takže když jí pak někdo projevil sexuální pozornost, zaměřila se na to. Frankie ztratila panenství ve věku 14 let, poté pokračovala ve čtyřletém vztahu od 16 do 20 let. Ale rok po vztahu začala podvádět svého přítele. I když ho milovala, aspoň jednou za dva týdny měla sex s někým jiným. Nakonec tento vztah ukončila poté, co její matka zemřela po roční bitvě s rakovinou. Právě tato ztráta způsobila, že se její sexuální závislost vymkla kontrole, když spala s nekonečným počtem mužů, aby si poradila se zármutkem.

Během následujících tří let Frankie odhaduje, že spala s 80 muži. Někteří byli na jednu noc, s jinými spala víckrát. V nejextrémnějším případě Frankie říká, že spala se čtyřmi muži za 24 hodin.


Přečtěte si také