Virály

27. srpna 2021 14:59

redakce Prima Lajk

Žena zažalovala Starbucks. Kvůli špatné objednávce skončila s těžkými popáleninami!

Žena dostala ve Starbucksu špatný drink, skončila s popáleninami.

Není to poprvé a nebude to nejspíš ani naposled, co nějaký zákazník dostal špatnou objednávku. Omyly se zkrátka stávají, a dokonce i v kávových řetězcích Starbucks, kde si vaše jméno vyloženě píšou na kelímek, se může něco pokazit, někdo splést a vše může skončit špatně vydaným drinkem. Následující případ je ale přece jen výjimečný v tom, že onen špatný drink danému člověku dokonce fyzicky ublížil.

Mary Simms byla v drive-in pobočce v Texasu, kde si objednala kávu. Jenže když jí barista kávu podal do ruky do auta, tak zaslechla, že to není drink, jenž si původně objednala. Jak se ale pokoušela kávu vrátit, víčko z kelímku spadlo a ona si horkou tekutinou polila ruku, takže skončila v nemocnici s popáleninami prvního stupně. Nyní společnost žaluje za ublížení na zdraví.

Žena doufá, že obdrží odškodnění ve výši okolo 75 tisíc dolarů, které prý uhradí výlohy za ošetření, ušlý zisk z nemožnosti vykonávat práci a zároveň částečně zahojí emocionální újmu z vyřízené ruky. Inu, v Americe je možné všechno, takže bychom se asi nedivili, kdyby jí nakonec firma opravdu zaplatila, barista skončil bez práce a do budoucna se změnila politika vydávání horkého pití v drive-in okýncích.


Přečtěte si také