reklama

reklama

rozchod vztahy

Žena zažila nejhorší rande všech dob. Její nápadník při něm vykradl banku! Co musela udělat?

Publikováno: 16.02.2020
Snad každý někdy měl rande naslepo. To, co na něm ale zažila tahle žena, se jen tak nevidí.

reklama

Nejhorší rande všech dob, i tak by se dala popsat zkušenost, kterou zažila tahle žena. Všechno to začalo, když se rozhodla jít na rande naslepo s mužem, s kterým se potkala na seznamce. Když se připravila, tak jela svým autem vyzvednout svého nápadníka. Přestože si na sedadle spolujezdce otevřel víno a začal ho pít, ještě jí to nepřišlo tak divné a nevšímala si toho. Řekla si, že se asi chce dobře bavit a uvolnit se.

Nepřišlo jí ani divné, když požádal, aby zastavila u banky. Myslela si, že tam chce vybrat peníze. No, taky že chtěl, ale trochu jiným způsobem, než si asi myslela. Když se muž vrátil zpátky k autu, měl sluneční brýle, klobouk a v ruce zbraň. A pak samozřejmě tučnou hotovost. Zařval na ženu, ať rychle jede pryč. Řidička v panice udělala to, co jí řekl. Pokračovala v jízdě, dokud se za nimi neobjevila policejní auta.

Zastavila tedy, zatímco policisté lupiče spoustali, našli hotovost, zbraň a další důkazy. Muž byl ze svých zločinů obviněný a přiznal se k dalším loupežím a útokům na policisty. Šel za to do vězení na 5 let. Žena nebyla obviněná, nicméně už si asi jen tak randíčko naslepo nedá.

rande vztahy seznámení

Lidé sdíleli nejhorší zážitky z prvního rande! Jaké šílené trapasy zažili?

reklama