Virály

16. února 2020 13:01

sarka.turcekova@gmail.com

Žena zažila nejhorší rande všech dob. Její nápadník při něm vykradl banku! Co musela udělat?

Snad každý někdy měl rande naslepo. To, co na něm ale zažila tahle žena, se jen tak nevidí.

Nejhorší rande všech dob, i tak by se dala popsat zkušenost, kterou zažila tahle žena. Všechno to začalo, když se rozhodla jít na rande naslepo s mužem, s kterým se potkala na seznamce. Když se připravila, tak jela svým autem vyzvednout svého nápadníka. Přestože si na sedadle spolujezdce otevřel víno a začal ho pít, ještě jí to nepřišlo tak divné a nevšímala si toho. Řekla si, že se asi chce dobře bavit a uvolnit se.

Nepřišlo jí ani divné, když požádal, aby zastavila u banky. Myslela si, že tam chce vybrat peníze. No, taky že chtěl, ale trochu jiným způsobem, než si asi myslela. Když se muž vrátil zpátky k autu, měl sluneční brýle, klobouk a v ruce zbraň. A pak samozřejmě tučnou hotovost. Zařval na ženu, ať rychle jede pryč. Řidička v panice udělala to, co jí řekl. Pokračovala v jízdě, dokud se za nimi neobjevila policejní auta.

Zastavila tedy, zatímco policisté lupiče spoustali, našli hotovost, zbraň a další důkazy. Muž byl ze svých zločinů obviněný a přiznal se k dalším loupežím a útokům na policisty. Šel za to do vězení na 5 let. Žena nebyla obviněná, nicméně už si asi jen tak randíčko naslepo nedá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také