návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Žena zjistila, že byla před 3 lety prohlášena za mrtvou! Jak je to možné?

Když zjistíte, že jste oficiálně mrtví.
Vydáno: 20.03.2020
Mrtvá žena z Ruska 1
Autor: istock.com Mrtvá žena z Ruska 1

Už jste někdy byli u doktora, jenom aby vám řekl, že jste pár let oficiálně mrtví, a on vás nemůže léčit? Ne? Tak se seznamte s Alinou Vysniauskaietovou. Ta se před nedávnem dozvěděla, že oficiálně umřela v roce 2017.

Celá věc je opravdu divná. Alina se chtěla nejprve objednat, poté zjistila, že to nejde, jelikož je oficiálně mrtvá. Došla tedy na kliniku osobně a tam jí řekli, že v systému skutečně byla prohlášena za mrtvou. Měla umřít na cirhózu a rok předtím trpět alkoholickou hepatitidou.

Jenže mezi roky 2017 a současností Alina stále přicházela do porodní části té samé nemocnice, kde mimo jiné i v tomhle období porodila. Její lékařská karta ale byla dál plná podivností. Návštěvy lékařů v jiných městech, hospitalizace, a tak dál. Že by tedy došlo k záměně jména? Ani tohle vysvětlení není možné. V celé ruské federaci se totiž nenachází žádná další osoba s tímto jménem. O krádež identity pak taky jít nemohlo, protože Alina žádné své doklady neztratila.

Nakonec se tak rozhodla smazat všechny sociální sítě, vymazat se z éteru, aby náhodou se věci ještě nezhoršily, a zajít na policii, aby věc prošetřila. Těžko říct, co tuto ženu čeká dál.

Článek je zařazen v: mrtvá , Žeňa , Rusko , jméno , nemocnice

reklama