Virály

19. ledna 2019 16:01

redakce Prima Lajk

Žena zrušila zásnuby dva dny před svatbou! Odhalila totiž přítelovo temné tajemství. Co muž skrýval?

Žena zrušila svatbu kvůli přítelovu tajemství.

Zrušit svatbu dva dny před jejím konáním už chce buď velkou dávku kuráže, nebo nějaký obří průšvih, který provedl jeden z nastávajících. V následujícím případě za to mohly oba faktory najednou.

35letá Tiana a její přítel Matt se prý před svatbou dost hádali. Ona chtěla svatbu v kostele, on na pláži, on chtěl pozvat svého bratrance, ona mu v tom bránila, protože jej nenávidí. Problémy se kupily, ale pár přesto nakonec vše ustál. Jenže dva dny před svatbou přišlo zásadní odhalení, které jejich vztah definitivně pohřbilo.

Ukázalo se totiž, že Matt udržoval aktivní profil na randící aplikaci Tinder. Našla ho tam přitom Tianina sestra, která vše okamžitě ukázala nervózní nevěstě. Tiana nejprve nevěřila vlastním očím, nakonec ale pochopila pravdu a rozhodla se svatbu zrušit – ačkoliv neměla tak úplně důkaz, že ji Matt podváděl, důvěra už byla pryč. Následně ho nemohla prý ani vidět, organizační věci tak řešili Tianini rodiče. No, aspoň si z toho můžete vzít příklad – jakmile jste s někým ve vztahu, nikdy si nezapomeňte smazat váš profil na Tinderu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také