Ženy našli spolubydlícího na gay seznamce 1
Autor: twitter.com Ženy našli spolubydlícího na gay seznamce 1

Ženám se nedařilo najít spolubydlící. Zachránil je až geniální nápad založit si profil na gay seznamce

rd. Publikováno: 07.02.2022
Jak se v současnosti hledají spolubydlící?

reklama

Dneska už existuje appka na všechno. Od objednávání jídla, po zalévání květin, až po hledání romantických protějšků. Pochopitelně existují i aplikace na hledání spolubydlících, právě na těch ale trojice žen z Velké Británie až donedávna neměla moc štěstí. Dívky se tak rozhodly založit si profil na tak trochu jiné appce.

 

Zaregistrovaly se totiž na Grindru, známé gay seznamce, kde následně na férovku ve svém profilu uvedly, že hledají perfektního chlapa do svého bytu. Důvodem bylo, že gayové jsou podle nich akorát tak maskulinní na to, aby doma zvládali menší opravy, ale zároveň díky jejich sexualitě nehrozí, že by se narušila vztahová dynamika.

No a světe div se, zafungovalo to. Nejenže si muži na aplikaci začali jejich profilu všímat, ale navíc ho začali i sdílet, takže se dívky dostaly i na TikTok, kde začaly trendovat. Záhy na to se dívkám ozvalo hned několik potenciálních zájemců, a ony teď díky mediální pozornosti nakonec ani nestíhají zvát všechny na prohlídky. Jedno je však jisté, volný pokoj bude co nevidět obsazený.

 

Kristofer Erlbacher si odpykává doživotní trest za vraždu 1

Muž byl odsouzený na doživotí poté, co vraždil kvůli majonéze! Co ho k tomu proboha vedlo?

reklama