Virály

25. května 2020 13:43

sarka.turcekova@gmail.com

Ženě hrozí trest kvůli rasistickým dopisům, které strkala sousedům. Co hnusného jim psala?

Žena čelí obvinění kvůli tomu, že podstrkovala svým sousedům dopisy plné rasistických narážek a zachytily ji při tom kamery.

52letá žena z Kalifornie čelí obvinění kvůli tomu, že údajně dodávala svým sousedům dopisy, které obsahovaly rasistické narážky. Nešlo o jedny konkrétní sousedy, vybrala si víc domovů. Pak jim tajně ručně psala dopisy. Takových dopisů napsala nejméně pět. Měla ale trochu smůlu, když se dopisy snažila dopravit sousedům – zachytily ji záběry z bezpečnostních kamer. A co konkrétně v dopisech psala? Obsahovaly xenofobní vyjádření typu, že podle ní nepatří do Ameriky a měli by se vrátit zpátky na místo, kam patří.

Narážky byly směřovány hlavně vůči Asiatům. Do dopisů dokonce napsala datum, do kdy chtěla, aby sousedé byli pryč – ideálně to měl být 23. květen v sobotu půl jedenácté dopoledne. Její přání se ale ženě bohužel nesplnilo. Protože ji kamery zachytily, tak po ní začali pátrat policejní důstojníci a zanedlouho ji dopadli. Navíc měla u sebe batoh, který obsahoval ještě více podobných dopisů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také