Virály

22. června 2022 11:40

redakce Prima Lajk

Ženě vyplatí dědictví 12 milionu dolarů jen pod dvěma podmínkami. Jaké to jsou?

Chudá dědička stále čeká na pohádkové jmění. Není totiž schopna splnit dvě podmínky.

Jako americký film se může jevit příběh Australanky Clare Brown, která žije v Mout Druitt v západním Sydney. Po smrti svého otce totiž měla šestadvacetiletá žena zdědit pohádkové bohatství v řádu 12 milionů dolarů. Dědictví však bylo právníkem i rodinnými příslušníky zmrazeno a stále se čeká na jeho vyřízení.

V cestě ke královskému jmění totiž stojí dvě zdánlivě jednoduché podmínky, které Clare není schopna splnit. První z nich je, aby si našla práci, přičemž druhá, ještě jednodušší, zní, aby něčím dobrým přispěla společnosti. Možná se vám to zdá na hlavu, ale pro rozmazlenou dědičku to jsou očividně věci, přes které nejede vlak. Na svou obranu však mladá Australanka tvrdí, že si nemůže sehnat práci kvůli své poruše pozornosti a autismu.

„Chápu, proč po mně chtějí, abych byla fungujícím členem společnosti, ale podívejte se na moji diagnózu. Uvědomte si, že mám ADHD a pozornost udržím asi jako komár,“ řekla na svou obhajobu žena, která místo milionů pobírá dávky. Nezbyde jí prý tak nic jiného, než se odvolat u soudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také