Virály

25. dubna 2022 12:33

redakce Prima Lajk

Ženu, která spadla hlavou do kadibudky, museli vysvobodit hasiči. Mohl za to potopený telefon

Hasiči ve státě Washington museli zachránit ženu z veřejného záchodu poté, co spadla hlavou dovnitř, když se snažila vylovit upuštěný telefon.

Nosit si sebou na záchod telefon se nemusí vždycky vyplatit. Na vlastní kůži to pocítila i nejmenovaná Američanka, která se vydala sama na výšlap na vrchol washingtonské hory Mount Walker a chtěla si poté v cíli odskočit na místní veřejné toaletě. Při nešikovné manipulaci jí však mobil spadl dovnitř latríny, a tak se ho všemožnými způsoby snažila vylovit. První pokusy o záchranu mobilu se ale nevyvedly, a tak se rozhodla sama přivázat psím vodítkem a spustit se do tajů kadibudky přímo po hlavě.

To se jí ale na konec stalo osudným a jako v groteskním filmu zahučela do latríny, ve které byla až po uši vy víte v čem. Dobrou zprávou ale bylo, že se konečně setkala se svým milovaným telefonem a po neúspěšných patnácti minutách, kdy se snažila vyškrábat ven, si mohla zavolat na pomoc místní hasiče. Ti jí už naštěstí dokázali pomoci a ze smradlavého vězení jí vysvobodili.

„Žena byla vyzvána, aby vyhledala lékařskou pomoc poté, co byla vystavena lidským výkalům, ale jediné, co chtěla, bylo pouze odejít,“ stálo ve facebookovém příspěvku záchranářského sboru s tím, že se ženě nic vážného díkybohu nestalo. Tedy kromě psychické újmy, ze které se bude dostávat asi hodně dlouho.


Přečtěte si také