Virály

16. prosince 2022 17:52

redakce Prima Lajk

Ženu vyhodili z práce v zábavním parku poté, co ji návštěvníci poznali z OnlyFans. Jaká byla její reakce?

Další vyhazov kvůli OnlyFans. Tentokrát v tom však kráska byla nevinně.

Zatímco někteří lidé přicházejí o zaměstnání proto, že svoji pozici a v některých případech přímo i pracoviště zneužívali jako jedna americká učitelka k vytváření obsahu pro OnlyFans, následující Italka o místo přišla proto, že OnlyFans ve svém volném času měla k tomu, aby vůbec zaplatila nájem.

Ilaria Rimoldi byla v Itálii zaměstnána v jednom zábavním parku. Mzda byla ale tak nízká, že si sotva mohla dovolit nájem a jídlo každý měsíc. Rozhodla se tak pro vedlejší přínos z OnlyFans, tam se ale záhy stala díky peprným videím tak populární, že ji v jejím regulérním zaměstnání začali ostatní poznávat právě z internetu. No a to se nelíbilo nadřízeným, kteří proto Ilariu vyhodili.

Ilaria ještě zkusila se svými šéfy vyjednávat o vyšší mzdě, kvůli které by mohla s OF přestat. Ti ale odmítli. Nakonec jí tak zůstala jen její druhá „práce“, která ale stejně vynáší víc. Díky tomuto příběhu to navíc vypadá, že počet jejich předplatitelů ještě o pár tisíc vzroste, v zásadě tak není nač si stěžovat. Tedy pokud někdo opravdu nechce budovat kariéru vpouštěním dětí na horskou dráhu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také