Virály

2. října 2022 16:08

redakce Prima Lajk

Ženu vytočilo, že její muž raději snědl jídlo své kolegyně místo večeře, kterou mu udělala. Co mu řekla?

Manželka nebyla příliš potěšená z toho, že si její muž dal raději jídlo od kolegyně.

Žena, která si přála zůstat v anonymitě, se na Redditu svěřila ostatním uživatelům se svou zkušeností. Její manžel si totiž prý domů z práce občas přinesl jídlo, které pro něj udělala jeho kolegyně. Manželku to trápilo a ptala se ostatních, zda si myslí, že to se svou naštvanou reakci přehnala.

„Můj muž Jesse (31) už nějaký čas přináší domů jídlo, které pro něj udělala jeho kolegyně Nelly. Vím, že nejsem nejlepší kuchařka, ale můj muž vždycky snědl to, co jsem udělala. Poslední příhoda vygradovala, když přišel opět domů s krabičkou od Nelly a já přitom měla uvařenou večeři pro nás oba. Tvrdil, že Nelly slíbil, že si to dá k večeři a pak jí vyfotí prázdný talíř. Byla jsem naprosto v šoku. Řekla jsem mu, že jestli dá přednost jejímu jídlu před tím, co jsem pro nás uvařila, je to naposledy, co pro něj vařím. Řekl mi, že se chovám dětinsky a stavím ho do nepříjemné situace, že to, co pro něj Nelly dělá, je jen milé gesto. Později jsem připravovala stůl a on kolem mě prošel a dal si jídlo od ní do mikrovlnky! Byla jsem naprosto v šoku. Tak jsem mu řekla, že to bylo naposledy. Pohádali jsme se, on se zavřel do ložnice a od té doby se mnou nemluví,“ popsala žena situaci. Na závěr se ostatních dotazovala, zda to se svou reakcí nepřehnala.

Lidé se ve většině shodli na tom, že je to ve skutečnosti její muž, kdo je bezohledný. Manželovo chování odsoudili a většina byla přesvědčená o tom, že jejich pracovní vztah není normální a zřejmě spolu mají poměr. Co si o tom myslíte vy? Tento manželský konflikt je jen dalším důkazem toho, jak je komunikace ve vztahu důležitá a že byste nikdy neměli přestat se svou drahou polovičkou mluvit.

Sdílejte článek
Štítky milenka manželství podvádění poměr kolegyně jídlo

Přečtěte si také