Virály

14. října 2022 11:25

redakce Prima Lajk

Ženy se dozvěděly, že randí se stejným týpkem. Poslaly ho do háje a společně odjely na dovolenou

Nešťastná náhoda svedla dvě ženy k sobě.

Jedna z nejhorších věcí v partnerství je, když přistihnete svou lásku při podvádění. Zlomené srdce a na milion kousků rozbitá vize společné budoucnosti zkrátka bolí nejen psychicky, ale i fyzicky. Jak se však říká, všechno zlé je pro něco dobré. I takto špatná zkušenost může vést k lepšímu pochopení sebe samého i nečekaným přátelstvím.

To je i případ Faith Bistline a Emely Ortiz, které zjistily, že celou dobu randí s jedním mužem. Ale vezměme to hezky pěkně od začátku. Tři týdny předtím, než měla Faith a její tehdejší přítel odjet do Kostariky, kde měli společně oslavit její narozeniny, dostala žena zprávu od neznámého člověka. „Je to tvůj přítel? Pokud ano, tak tenhle týpek už skoro rok chodí s mojí kamarádkou Emely,“ stálo ve zprávě.

Faith byla zpočátku k novince velmi skeptická, ale poté, co si začala psát i s onou Emelou zjistila, že do sebe všechno zapadá. Žena nechtěla věřit, že ji její partner z rok a půl dlouhého vztahu deset měsíců ustavičně podváděl. Po několika zprávách, které si s Emelou vyměnila, však zjistila, že obě pracují ve zdravotnictví, žijí v Las Vegas a mají toho hodně společného.

Okamžitě nevěrníka obě poslaly do háje a domluvily se, že se sejdou. Slovo dalo slovo a z podvedených děvčat se staly dobré kamarádky, které společně vyrazily na onu plánovanou cestu do Kostariky. „Navzájem jsme si pomohly zpracovat to, co se nám stalo, a nakonec jsme si to skvěle užily,“ napsala Faith v příspěvku na sociální síti, ke kterému sdílela i několik společných fotek.

Sdílejte článek
Štítky nevěra vztah podvod

Přečtěte si také